MOJE PRVNÍ TETOVÁNÍ

Zdravím váás!
Co je u vás nového? U mě nic moc..ou teda..vlastně jedna věc. Nechala jsem se tetovat! Jsem z toho všeho tak nadšená, že se o to s vámi musím podělit. Třeba vás to některé nezajímá, ale určitě jsou i jedinci, kteří tetování chtějí taky a čtou si všechno kolem.
Všichni určitě víte, že k tomu, aby jste se nechali tetovat potřebujete (pokud vám nebylo 18) povolení od rodičů. No já 18 ještě nemám, ale za to mám skvělý kontakty. Kluk co mě tetoval se jmenuje Marek a chodil na stejnou střední. Vůbec jsem netušila, že tetuje a pak dal na facebook fotky svých výtvorů a já se chopila šance. Co z toho zatím plyne? Seznamte se s každým z vaší školy! Nikdy nevíte kdo tetuje!JJ

Jako první by jste si měli pořádně rozmyslet obrázek/větu/symbol nebo cokoliv co chcete na svém těle až do smrti. Tetování se nevypaří. To je vám snad jasný.
Druhá věc je na jaké místo. Já jsem si tetování dala na žebra vlevo, abych ho schovala pod tričko a nebylo pořád na očích. Musíte samozřejmě brát ohledy na školu a budoucí práci. Nevím..podle mě už je v dnešní době normální mít tetování, ale vždycky můžete narazit na zaměstnavatele, kterému to bude vadit.
Za třetí by jste na to měli připravit rodiče. Já to našim řekla den před tím. Myslela jsem, že mě zabijou a zakopou na zahradě. Čím dýl jsem to odkládala tím víc to bylo horší..a tak jsem to prostě řekla. ,,Mami..jdu zítra na tetováníí''. A je to! Rychlý a bezbolestný jako strhnutí náplasti.
Čtvrtá rada zní- nehrňte se hned k prvnímu tatérovi. Zjistěte si o něm něco.
A nakonec pátá rada- nechte si poradit od tatéra co se týká velikosti a td..on toho ví víc a ví jak by tetování vypadalo nejlíp.

A jak probíhalo mé tetování?
Já si vybrala větu ,,It's all for love,, tedy Vše to je pro lásku. A proč zrovna takovou větu? Původně jsem chtěla kousek písničky od Michaela Jacksona, ale nakonec jsem si vytetovala tohle, protože Michael všechno co dělal, dělal pro lásku a vždycky tvrdil, že láska je to nejdůležitější. Ne mezi holkou a klukem..ale mezi všemi. Myslím, že i kdybych ho přestala poslouchat (to se nestane) tak se mi tetování bude líbit dál.J
Takhle vypadal návrh. Nejdřív jsem chtěla tetování tak 5 cm, ale Marek říkal, že by to tak nevyniklo a šlo by to špatně přečíst, proto tetování je nakonec 7cm velké. Cena byla 500 Kč. To je sakra málo na tetování. J
K Markovi jsem šla s jednou ze svých nejlepších kamarádek..psychická podpora je třeba.
Určitě všechny zajímá jestli to bolelo nebo ne. Ano bolelo. Co si budeme lhát. Tetování mám na žebrech pod levým prsem..tam kde je to měkký to jenom bodalo a vážně to nebolelo, ale na žebrech? AU. Nevím k čemu to přirovnat..popáleniny?..bodání nožem do žebra? Asi jo..tak nějak. No, ale když to na žebrech chcete tak vás ani bolest nezastaví.J
Výsledek :
Tadáááá
Motivace pro poseroutky:
Ta kamarádka má opravdu velký VELKÝ strach z jehel a bolesti..no i tak chtěla tetování a pro začátek malý, takže si nechala udělat na malíček srdíčko. Trvalo to celé asi 5 minut a kamarádka to zvládala skvěle..ale pak? Bum. Spadla mi do klína. Omdlela. Ale nakonec to zvládla. Když to zvládla ona a chce jít na další tak potom už každý no ne?

Máte taky tetování?

18 komentářů:

 1. tá kamarátka :D neviem prečo ale rozosmialo ma to :D ide tam ako tvoja morálna podpora a nakoniec odpadne :D každopádne je to tvoje tetovanie krásne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě to taky rozesmálo co máš z toho:D:D. Jako správná nejlepší kamarádka jsem se nejdřív smála a pak ji pomáhala. A děkuju moc:))

   Vymazat
 2. Tetování je moc pěkné! ^^ Mě se malá tetování líbí a do budoucnosti bych chtěla nějaké malé, co má pro mě význam zkusit.Ale bojím se té bolesti.

  everythingononepaper.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujuu:). Nejlepší tetování je s nějakým významem to souhlasím s tebou. A vůbec se nemusíš bát. Když to zvládla má kamarádka tak proč ne ty?:) na každém místě to bolí jinak a každý na to taky jinak reaguje..

   Vymazat
 3. Velmi pěkné, tatér je šikovný :)

  OdpovědětVymazat
 4. To s kamarádkou mě trochu pobavilo :D Ale jinak super tetování!
  www.catherineribbon.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. So setrami plánujeme nejaké sesterské tetovanie :) Sme tri, takže by to bolo super. Problém je ale v tom, čo ak sa nám narodí ešte jeden súrodenec? Technicky je to stále možné, haha :D
  Ak by ti napadol nejaký návrh, alebo tak, bola by som rada ak by si poradila- inšpirácie nikdy nie je dosť :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D tak kdyby byl další sourozenec tak si potom tetování může dodělat:D.
   Dobrý nápad, určitě sem dám nějakou inspiraci :)

   Vymazat
 6. Je videt, ze to byl asi malo zkuseny tater, od profesionala bys to mela uplne jine. Je to pekne, ale nevymerena delka mezi pismena, prvni a druhe slovo kus od sebe a obtahoval ti to 2x?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Málo zkušený tatér to opravdu nebyl:D a je to přesně podle obrázku tam máš taky tu mezeru:). Obtahoval to víc jak 2x.

   Vymazat
 7. Já mám tetování už asi 6 let, na lopatce, slunce. Tenkrát mi to dělala paní, která dělá i permanentní make-up (máma si tam nechávala dělat linky) a tak má velmi jemnou ruku (ještě aby ne, když tetuje do očních víček), takže mě to až tolik nebolelo a ani mi netekla krev, což mi pak hodně kamarádů vyprávělo, že se jim stalo. Jsem spokojená, že to můžu kdykoliv schovat, přesně jak říkáš. Tvoje má hezký význam a super umístění. Osobně bych volila trochu jiné typografické řešení, ale o tom to je, celé tetování, mít tam "to svoje" a ne něco pro ostatní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tetování na lopatce se mi moc líbííí. Je fakt že mě krev taky netekla, ale nadruhou stranu bolelo to jak čert:D. Děkuju moc za pochvaluu:).

   Vymazat
 8. Krásné! Zvolila jsi dobře. :) Taky se chystám jít. Už jsem si taky vymyslela i motiv, jen se prostě nedokážu dokopat. :D Jsem ráda, že mám od tebe bližší informace. :)
  KattyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se rychle dokopej! :D Když to přežila kamarádka tak ty taky jestli máš strach. :) určitě litovat nebudeš. Já už přemýšlím nad druhém tetování. Já děkuju:)

   Vymazat
 9. Tetování máš opravdu krásné a řekla bych, že lepší místo jsi si ani nemohla vybrat. Já sama mám tetování osm tetování, kdysi to pro mě byla droga.. :)

  http://celbova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo pro mě je to taky droga asi :D . Už teď přemýšlím nad dalším. Děkuju:)

   Vymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow