RECENZE: ŽIVOT JEDNA BÁSEŇ

Zdravím! Dneska tady pro vás mám knížku, kterou jsem dostala od mamky na Vánoce. Přečetla jsem ji asi za týden, protože mě hrozně bavila a kdybych nemusela číst knížky do povinné četby tak ji mám sfouknutou už za den. Knížka se jmenuje ŽIVOT JEDNA BÁSEŇ a napsala ji Colleen Hooverová. Nejdřív se mi do ni moc nechtělo asi kvůli názvu (?), nebo jsem byla moc líná..nevím, ale hned u druhé stránky jsem se do ní pořádně zažrala.

Po nečekané smrti svého otce je osmnáctiletá Layken nucena být tou silnou kvůli své matce i mladšímu bratrovi. Navenek vypadá odolná a houževnatá, ale uvnitř ztrácí naději.
Na scénu přichází Will Cooper. Atraktivní, jednadvacetiletý nový soused od vedle s fascinující vášní pro recitaci poezie a jedinečným smyslem pro humor. Během několika dní vzájemného oťukávání si Will a Layken vybudují intenzivní emocionální spojení, které v Layken probudí novou naději.

Jak to pokračuje dál? Samozřejmě vyjde na povrch něco, co přinutí Willa ukončit jejich vztah. A tak je Layken zase bez naděje. Nebudu vám říkat nic :) prostě si to budete muset přečíst. Knížka se četla opravdu dobře, ale co mi tam troošku chybělo byla nějaká mm jak to říct.. Trošku erotická scéna. Nojo slečna Gabča je nestoudnice. Ta mi tam opravdu chyběla. V některých chvilkách se už zdálo, že k něčemu dojde, ale vždycky se nakonec zkrotili (jak to napsat?) a nechali se být. Samozřejmě bych z knížky nechtěla udělat dalších 50 ODSTÍNŮ LAYKEN. Příběh je docela otřepaný pokud víte o čem to je, ale jestli jste to četli víte, že z toho otřepaného příběhu udělala něco neobyčejného. Musím se přiznat, že nakonci jsem i brečela. Nojo to jsem prostě celá já. Chystám se přečíst i další její knihu: Bez naděje:)


Četli jste knihu? :) jaký je váš názor? 3 komentářů:

 1. Túto knihu som od nej nečítala, ale čítala som Beznádejnú a tá ma fakt bavila :)
  janesworldblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Snad mě bude taky bavit:)ikdyž si myslím, že určitě bude.

   Vymazat
 2. keď bude v knižnici, požičiam :)
  www.gummybaum.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow