NAKONEC..NIKDO PŘECE NENÍ DOKONALÝ

Alohaa! Právě jsem na internetu narazila na jedno video, které mě hrozně nadchlo, otevřelo mi opět oči a opravdu se mě dotklo. Vím, že není správné dívat se delší dobu na postižené lidi, ale když mě to prostě nedá..zajímá mě to. Taky vím, že se jich nemusím bát, ale když jsem v jejich blízkosti jsem hrozně nervózní. Nikdy jsem se jim nesmála..to ne. Je mi jich líto..i když lítost taky není dobrá. Oni lítost nepotřebují a ani nechtějí. Chtějí jen, aby jsme je brali jako normální lidi, ale co je normální? Dvě oči, jedna hlava, rovná páteř.. Tohle video je prostě úžasný a stojí za to se na něj podívat! Co na video říkáte?4 komentářů:

 1. Zajímavé video... Myslím, že máme (snad všichni) problém se vyrovnat s tím, když někoho takového vidíme.. taky bývám často nervózní a bojím se, že se to na mě ti lidi hned poznají...

  OdpovědětVymazat
 2. Zvu vás všechny na giveaway, ve které můžete vyhrát úžasné sérum na řasy určené pro zhuštění, prodloužení a větší objem řas :-).

  OdpovědětVymazat
 3. Zajímavé video, hlavně ty reakce lidí na figuríny. Jinak máš naprostou pravdu v tom, že lítost v tomto případě není dobrá, podle mě jediné, co postižení lidé chtějí je, aby je ostatní brali normálně..

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné a hlavně zajímavě :)
  PS: U mě na blogu právě probíhá GIVEAWAY!:) Budu ráda, když se zapojíš!:)
  http://www.lovies47.cz/2015/04/giveaway-03.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow