VELKÁ ŠESTKA

Zdravím všechny moje holky! Taky máte takový pocit, že když jste normálně ve škole, díváte se z okna a vidíte to úžasný počasí už skoro jen na svetřík a nemůžete se dočkat prázdnin a pak když už se dočkáte volna..prší? Ale jako opravdu škaredě prší. Miluju jaro, opravdu miluju jaro..a miluju i déšť, ale pořádný déšť! Ne pesimistický déšť, který vám úplně zkazí tu náladu, že jsou prázdninyy a vy můžete dělat co chcete. Takový déšť vás akorát /tak jako mě/ úplně unaví a než mrknete tak z prázdnin je sobota a vy jste zjistili, že jste prospaly celé prázdniny a ani na chvíli jste nevyšli ven...teda vlastně ano ! Vyšla jsem ven..jednou..a to když jsem šla pro dřevo, abych zatopila. To je smutný.
Naštěstí mě i mého přítele vytáhla dnes moje mamka do kina. A na co? Na VELKÁ ŠESTKA. Já vím..já vím..je mi 17 let..mamce 40 let..ale prostě NIKDY NEJSI STARÁ NA DISNEY POHÁDKY! NIKDY!

 • Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda – robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu.(Falcon)

Tento animák je opravdu vtipný. Smála jsem se a dost nahlas..ale nebyla jsem jediná. Celý sál se smál a hlavně děti, které vůbec vtip nemohly pochopit, ale když se smějí ostatní proč i ony ne že? Film teda určitě není pro malé děti..nebo ano je, ale nepochopí ty vtípky a myslím, že ani děj. Taky musím upozornit na to, že to nebyla jenom sranda, ale i nějaká ta slza mi ukápla.
Kdybych měla zařadit do kategorie HOLKY x KLUCI..no.. není to žádná princeznovská podívaná s holubičkama a s růžovým poníkem, ale je to akční, comicsový animák. Holky, ale určitě neurazí. 
Co nesmím zapomenout je hlavní postava Baymax /jedna z hlavních/ do které se prostě určitě hned zamilujete. Nebudu vám o něm nic říkat..podívejte se a uvidíte! Za mě má tento film 8/10 hvězdiček.

Milý, akční, vtipný animák s kapkou smutku, který je neuvěřitelně zpracovaný. Ve 3D musel být bomba. 

Chtěla bych vám to tady všechno vypsat, ale nechci vám všechno vyklopit...Už jste ho viděli? :) 4 komentářů:

 1. U animáků na věku nezáleží, taky se na ně ráda dívám :)
  Tento film jsem ještě neviděla, ale snad se mi poštěstí, buď půjdu jako dozor s mými malými bratránky nebo vezmu přítele :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se podívejte je to úžasný film :). Furt se směju když si na něco z filmu vzpomenu.

   Vymazat
 2. Veľmi pekná rozprávočka :)

  http://landofourdreams.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow