V PONDĚLÍ ZAČNU!

Ahoj všichni! Vítám vás na svém blogu. Doufám, že se máte dobře. Zítra už jdu po týdnu do školy, tak mám pocit, že se asi zastřelím. To bude nuda. Víte..já si oblečení chystám den předem na další den, abych ráno ušetřila čas a nestála půl dne před skříní. Zítra jsem měla v plánu vzít si svoje kraťase, které jsem na sobě měla naposledy v létě asi, proto jsme si je musela zkusit. A? A jsou mi malý..jo jsou mi malý /i nové plavky/. Takže jsem rychlostí světla vletěla na váhu a zjistila, že mám asi o 3 kila víc než normálně. Všimla jsem si, že jsem přibrala. Ploché břicho už není ploché a zadek je ještě větší než před tím. Nechci tady brečet, chci s tím něco udělat. 
Takže řeknu to co říkám asi celý život a nejsem jediná : V PONDĚLÍ ZAČNU CVIČIT! 
Jo zítra!..Chci se zdokonalit. V tolika věcech..na konci roku 2015 prostě budu člověkem jakým jsem vždy chtěla být. Chtěla bych být víc sebevědomá, mít dobrou /ZDRAVOU/ postavu, mít dobrý známky, cvičit jógu, běhat, protože to mě vždycky hrozně lákalo a často se mi zdá jen o tom jak běžím a jsem volná.. a být se sebou zkrátka a dobře spokojená. Takže jsem si našla výzvu v běhání  :) a zítra to začne! 
Když to píšu vám sem na svůj blog..nevím proč to beru jako takovou přísahu. Přijde mi, že to teď myslím ještě víc vážně a víc se budu snažit..nevím jestli to taky máte tak? :) Budu ráda za podporu, protože tu váážně potřebuju. Zajímalo by mě jestli by jste se chtěli zapojit do takového projektu dá se říct. Půjde o cvičení, budeme spolu dělat ty samé výzvy, psát články jak nám to jde, po určitém čase by jsme mohly dát i fotky před a po. Je to jen na vás, ale mě se líbí představa toho, že v tom nebudu sama. Nepůjde o zviditelnění, ale jen o podporu. Samozřejmě bych udělala článek kde bych všechny  zapojené vypsala. Tak uvidíme..
Dobrou noc a ať vám rychle uteče pondělní vyučování :). 

6 komentářů:

 1. Každopádně tě budu podporovat :)
  http:/british-girl.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Hodně štěstí :-) také si pořád říkám až od pondělí, až od dubna,... pořád samé výmluvy, ach jo, jsem hrozná, nedokážu se přemoc :-(
  Hezký den, K.

  OdpovědětVymazat
 3. Nemáš nejaké cviky aj na bruško ? :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow