SOBOTNÍ FOCENÍ

Ahoj ahoj! Dneska se s vámi podělím o sobotní focení ve Zlíně s ÚŽASNOU fotografkou Simčou Bláhovou a ÚŽASNÝM vizážistou Zdeňou Nedorostem. Můj taťka bude mít v dubnu narozeniny a tak jsme se my tři baby (Já, mamka a sestra) sebrali do Zlína s tím, že nafotíme rodinné fotky jako dárek.
Bylo to super. Hrozně jsme se nasmáli a připadala jsem si jako mezi lidmi, které znám už nějakých pár let. Mamka si se Simčou sedla hned a ty téma co probíraly...no...to si snad říkám jen s mojí nejlepší kamarádkou. Nemluvím o tom jak to komentoval Zdeňa, který je homosexuál.

,,Holky! A to máme smůlu, že tady dole není na benzínce umývání aut. To tam vždycky přijde takový hezký kluk a celý se leskne. Hlavně ty buchty na břichu, to mám vždycky chuť za ním přijít a říct Je libo zapudrovat?,, 

No takže si umíte představit, že tam byla vážně sranda. 


Nejdřív Zdeňa namaloval mamku, aby se mohla zatím fotit sama v ateliéru a potom mě a sestru. Spolu všechny jsme pak fotily venku. Sranda ještě byla, když jsme fotili na mostě proti slunci a zrovna tam šel nějaký Pan chytrý s ponožkami až po krk a samozřejmě v sandálech, který si neodpustil poznámku ,,No to bude vypadat proti slunku..pff,,..Simča ho hned odpálkovala jen tím, že mu ukázala fotku jak je krásně projasněná a hned šel pryč. Takový chytrý lidi fakt miluju. 
Tady už máme výsledné fotky, které má i Simča na své facebookové stránce:).

No nejsme jak sestry? ♥

Vlevo sestra, uprostřed mamka a vpravo já:)
Tak tohle jsem já. Jak se tak na sebe dívám..jsem hrozně vyspělá na to, že mi je 17 let. Vypadám tak na 20.

Nemůžu se dočkat až taťovi dáme fotky a až budeme mít všechny. Zatím máme jen tyhle tři upravené a dnes už budeme vybírat těch 10 vyvolených.

Jak se vám líbí fotky?:)



8 komentářů:

 1. Tak tohle jsem já. Jak se tak na sebe dívám..jsem hrozně vyspělá na to, že mi je 17 let. Vypadám tak na 20.. Zdravím tě. Chci říct,že máš pravdu v téhle větě. Vypadáš na 20. Moc vám to sluší a fotky jsou úžasné. Vypadáte krásně. Všechny a moc vám to sluší! Moc dobrý dárek myslím si,že táta bude mít radost. Moc se mi líbil úryvek "Tak jsme se tři baby..." Pěkné,pěkné. Chodím na tvůj blog ráda. Všimla jsem si,že můj blog taky navštěvuješ. Líbí se ti?Nebo prostě píšeš svoje názory na můj blog. Promiň,že se ptám zajímá mě to. S láskou Mí ( http://mycrazydiary.blog.cz )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc a anoo líbí se mi tvůj blog proto na něj občas zajdu:)) potěšilo mě že sem chodíš ráda. :)

   Vymazat
 2. Kočky! Sluší vám to! :)
  A taky musím souhlasit, že na 17 moc nevypadáš. Spíš na těch tebou zmiňovaných 20:) Ale brala bych to spíše jako klad:)

  ...//Instantní krása//...

  OdpovědětVymazat
 3. Moc Vám to sluší a je vidět, že jste rodina. Ta podoba Vás nezapře. O to co ty vypadáš starší, maminka zase vypadá mladší :) Šikovná fotografka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To maminku moc potěšilo! :) Mamka je prostě kočka a když tak budu vypadat tak si budu pískat. :) Fotografka byla mooc milá a vážně šikovná.

   Vymazat
 4. Jee moc ti to sluší! :) tvůj blog sleduji už dost dlouho a líbí se mi, jak jsi sama sebou)
  Určitě bych byla ráda,kdyby jsi se podívala na ten náš, nepíšu ho totiž sama)
  Děkuji a pěkný den! :)
  Kája

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow