JÓGA + NĚJAKÁ CHALLENGE?

Ahoj ahoj! Včera jsem byla zase s kamarádkama na józe. Paráda. Cvičila jsem ji parkrát doma, ale nakonec z toho sešlo, protože přece jen nevíte jak správně držet tělo, kdy se nadechnout a kdy vydechnout.. Takhle to je lepší, když před sebou máte někoho kdo se tomu opravdu věnuje, ví co dělat a poradí vám, když děláte některou pozici špatně. Nemůůžu se dočkat na další lekci, ale ta bude až po prázdninách...škodáá. Zkoušela některá z vás jógu? Taky jste z toho tak nadšení jako já? 
Mamka je taky ráda, že tam chodím, protože mám skoliózu a jsem opravdu líná na to doma cvičit to co cvičím na rehabilitaci. Ohromná zábava vzít si ponožky na ruky a dělat na klouzavé podlaze kliky. Jo..ano vím..pomůže mi to se všemi potížemi co jsem bohužel nachytala kvůli růstu (15 cm za rok), ale mě to prostě asi nedonutí. Proto mám pro tebe malou prozbičku. Děláš nějaké challenge? Na celé tělo? Chci vědět od tebe co jsi zkusila, nebo chceš zkusit. Napiš mi do komentáře tvoji zkušenost. Když mi poradíte tak vím, že do toho tím spíš půjdu..protože to budu mít i jako motivaci se o to s vámi podělit. Kdo ví..třeba se tady za chvíli objeví i článek na Před a Po, jak mi to šlo a td.. 2 komentářů:

  1. Já mám doma DVD s jógou a občas si taky zacvičím, ale zatím mi to nevydrželo dlouhodobě a pravidelně, jsem holt líná :) S tím dechem je to zpočátku docela těžké, ale časem se to zlepší. Ono jóga vypadá na první pohled docela jednoduše, ale některé pózy jsou fakt makačka. Přeji Ti hodně zdaru, ať Ti to nadšení vydrží.

    OdpovědětVymazat
  2. Přesně taak:) vypadá to jednoduše, ale je to makačka.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow