JAK NA ZDRAVÉ, DLOUHÉ A HUSTÉ ŘASY /PŘÍRODNÍ CESTOU

Určitě každá z nás touží po krásných, dlouhých a hustých řasách. Je několik možností jak si je dopřát: nalepovat si řasy každý den, nechat si je prodloužit u kosmetičky, NEBO jim trošku pomoci a ony už nám náš sen splní. Takže jak na to? Mám pro vás pár rad, které i mě pomohly. Snas se ti článek bude líbit.


1. Žádná řasenka
Já vím, že je asi trochu těžký vyjít ven bez řasenky. Pro mě to byla opravdu výzva, protože bez řasenky jsem neměla žádné řasy=žádné oči. Řasy se viditelně prodloužily asi po měsíci a já zjistila, že bez ní je to taky někdy fajn. Hlavně ve škole kde furt spím a mnu si oči.

2. Správné odlíčení 
Základ a to docela logický základ. Je jasný, že když se správně neodlíčíte tak se ráno probudíte s černými kruhy, se žmolky všude + se zbytkama řas. Je to opravdu důležité. Večer se musíte odlíčit tak, aby na řasách a očích nezůstalo vůbec nic.

3. Olivový olej
Olivový olej má silné promašťující účinky a zabraňuje padání řas. Díky němu budou tvé řasy silnější, zdravější i pružnější. Ještě lepší je ricinový olej, který seženeš v lékárně. Aplikovat olej na řasy můžeš starým, vyschlým kartáčkem od řasenky, nebo normálně vatovou tyčinkou. Působit olej nech ideálně přes noc

4. Vitamíny
Existuje jich plno a seženeš je jak v lékárně tak i v normálních potravinách. Růst můžeš podpořit celozrným pečivem, slunečnicovými semínky a nebo se taky doporučuje sníst hrst valašských ořechů. Tímto podpoříš jak řasy tak i nehty a vlasy!

Máš i ty nějaké typy? :)

9 komentářů:

 1. Moje řasy také nejsou nic moc dlouhé ani husté, ale už jsem si na ně zvykla. Moc si oči nemaluji, takže když to jednou za čas udělám, je to hezké a výrazné. Asi ve 13 mi sestřenka dala tip, ať si zastřihnu konečky, že mi pak vyrostou úplné kartáče - bohužel, musím upozornit nefunguje to! :) Ten ricinový olej si plánuji už delší dobu koupit, tak ho vyzkouším. Jinak bych ještě chtěla dodat, že se mi vůbec nelíbí prodloužené řasy, vypadá to děsně nepřirozeně a nalepené jsou podle mě fajn jedině na maškarní:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem dostala takový tip. Díky bohu mi to dorostlo :). Souhlasím s tím, že umělé řasy jsou hrozně nepřirozené..proto se snažím vykouzlit si boží řasy přírodně:)

   Vymazat
 2. Já o řasy nijak pečovat nemusím, zatím je mám v pohodě, ale klepu na zuby :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám řasy takové průměrné, takže rady určitě ocením :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vždycky jsem mojí kamarádce záviděla její dlouhé hlasy, doufám, že když to vyzkouším, že je budu mít jak ona! :D Pěkný článek :)
  www.dennycanton.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě budeš..i delší budou!:D:))děkuju moc za komentář.

   Vymazat

Děkuji za tvou návštěvu i za každý komentář! :)

Používá technologii služby Blogger.

CHYSTÁM

Můj denní makeup
Dovolená v DUBAI
RECEPT: Čokoládový fondán
Follow